تبلیغات
همگام با ولایت - ویژه نامه ی از عید فطر تا شور دفاع
سه شنبه 31 شهریور 1388

ویژه نامه ی از عید فطر تا شور دفاع

   نوشته شده توسط: حسین داو طلب پور    نوع مطلب :فعالیت ها ی فرهنگی ،

  از عید فطر تا شور دفاع   

صدای رهبرِ همیشه مدبرِ ایرانِ اسلامی :

یك خطاب آخرى هم عرض كنم به مولامان و صاحبمان، حضرت بقیةاللَّه (ارواحنا فداه): اى سید ما! اى مولاى ما! ما آنچه باید بكنیم، انجام میدهیم؛ آنچه باید هم گفت، هم گفتیم و خواهیم گفت. من جان ناقابلى دارم، جسم ناقصى دارم، اندك آبروئى هم دارم كه این را هم خود شما به ما دادید؛ همه‏ى اینها را من كف دست گرفتم، در راه این انقلاب و در راه اسلام فدا خواهم كرد؛ اینها هم نثار شما باشد. سید ما، مولاى ما، دعا كن براى ما؛ صاحب ما توئى؛ صاحب این كشور توئى؛ صاحب این انقلاب توئى؛ پشتیبان ما شما هستید؛ ما این راه را ادامه خواهیم داد؛ با قدرت هم ادامه خواهیم داد؛ در این راه ما را با دعاى خود، با حمایت خود، با توجه خود، پشتیبانى بفرما.

* به مناسبت هفته ی دفـاع مقـدس *

* حـوزه مقاومت بسیـج 22 بهمـن بخـش ارم *

* سال 1388 *

*تهیه و تدوین : حسین داو طلب پور *
تشکّر از مردم همیشه در صحنه ی شهر تنگ ارم

با سلام و آرزوی قبولـی طاعات و عبادات همه ی شما عزیـزان روزه دار ... مردم مومــن و متدیـن شهر تنگ ارم و تبریک عید سعید و با برکت فطر خدمت تمام شما بزرگواران .

*به حق حضور شما مردم فرهنگـی شهـر تنگ ارم ( زنان و مـردان ... دختـران و پسـران ... نوجوانـان و جوانـان ) در تمامی عرصـه های سیاسی و عبـادی ... و حضـور حداکثری در انتخابـات و راهپیمایـی ها ، بخصـوص راهپیمایـی روز جهانـی قدس ، نشانه ی ایمـان نشانه ی پاکـی، نشانه ی رشـد یک تفکـر اسلامـی، نشانـه ی علاقـه و پایبنـدی شما مردم آگاه بالاخص جوانـان به مسائل کشور عزیزمان ایران و جهان اسلام است .

بدینوسیله ضمن آرزوی توفیـق و سربلنـدی برای عمـوم مسلمانان جهـان ، بخصـوص مردم همیشه در صحنه و هوشیـاربخـش ارم ، شهـر تنگ ارم ،حضـور همه ی شما را در راهپیمایی روز جهانی قدس ارج نهاده و کمال تشکر و قدردانی بعمل می آید. باز هم منتظـر حضور آگاهـانه و گرمتـان در تمامـی عرصه هـای اجتماعـی ، فرهنگـی و سیاسی و عبادی کشور عزیزمان ایران همیشه سربلند هستیم .

عیدتـان مبـارک

و

خداوند بزرگ همیشه پشت و پناهتان


مقام عظمای ولایت و رهبری :

((یکی از بزرگترین چیزهایی که کام مردم را شیرین میکند ، این است که ببینند،حس کنند و بیابند که مسئولان امور آنها در پی خدمت صادقانه ،پیگیرانه و عالمانه به آنها هستند ،خود همین مردم را خوشحال می کند.))


نغمه هـای وداع

 یا اهل الکبریاء و العظمه!  اکنون که خورشید عید سر می‏زند، چشم‏انتظارم تا از جود و جبروت تو، خود را میان اهل رحمت و مغفرت بیابم که این شعف، از تصور بخشش توست؛ نه از تجسم اعمالم. قصد آن دارم، چشم‏هایی را که در نهر رمضان تو شست‏وشو کرده‏ام، دیگربار به غبار گناه نیالایم. به راستی، عید روزی‏ست که در آن معصیت تو نباشد. دستم را بگیر تا از همین نقطه، تولد دیگری را در خود شروع کنم. به نماز می‏ایستم و پنج تکبیر می‏زنم بر دنیا و هر آنچه مرا از نوازش نسیم رحمتت دور می‏سازد. می‏خواهم حسن‏ختام میهمانی‏ات، ابتدای آشنایی تازه‏ام با تو باشد. ت اکنون به مدد عبورم از باغ صیام، عطر گل‏های تازه عبودیّت را آن‏چنان در سر دارم که بیدارتر از همیشه، می‏بینمت. چه شیرین است طعم میوه‏های آسمانی تو، آن هنگام که دست بر قنوت نماز عید بر می‏داریم و تو را زمزمه می‏کنیم: «اَنْ تُدْخِلَنی فی کُلِّ خَیر...»  «دارد به خنده چشم جهان باز می‏شود یعنی که عید فطر تو آغاز می‏شود» نمی‏دانم در امتحان تو از قبول‏شدگانم یا نه؟ اما کارنامه لرزان چشم ترم را بر گونه‏هایم ببین که توان سیلی خشم تو را ندارد. اکنون که نشستن بر خوان روزه تو، قلبم را شکننده کرده است، بازگشته‏ام تا به مُهر تأیید، مِهر و امید را از تو طلب کنم. مبادا پس از امروز، در روزمرگی‏ها غرقه شوم و عهدم را با تو تا رمضانی دیگر نگاه ندارم! عید فطر، منزلی است برای پوشیدن بهترین لباس روح در موسم دیدار تو، تا مگر پسندت افتم و در بند بندگی‏ات اسیر شوم.

« صحن سرای دیده بشستم ولی چه سود *** کاین گوشه نیست در خور خیل خیال تو »

 در تنگنای روزمرگی، از پشت جاده‏های تاریک گناه و وسوسه، به دست‏های پر نیازمان آموختیم که تنها رو به آسمان بی‏کران کرامت و مهربانی تو دراز شوند و در ورای سیاه‏ترین لحظه‏های تنهایی، به امید نور روشن درگاهت، به انتظار بنشینند. 

 پروردگارا! زنگارهای سیاه دل را در جام طلایی رمضان شست‏وشو داده و با روحی تطهیر شده از هر آنچه ناپاکی، به سویت می‏شتابیم. خدایا! در ناب‏ترین ثانیه‏های راز و نیاز با تو، میهمان سفره‏های رنگینت بودیم و در تپش نبض تند زمان، چه زود، بدرقه کردیم روزهای روزه‏داریمان را و حالا با روحی سرشار از معنویت و دل‏های لبریز از مهر تو، دست‏های در هم گره شده‏ای که بوی وحدت می‏دهند و شعارشان همدلی است، با قدم‏های استواری که مقصدشان یک‏پارچگی است، به استقبال روز موعود می‏شتابیم؛ در شکوه و عظمت نماز عید، غرق شده و با رمضان وداع می‏کنیم. فرشتگان آسمان، رشک می‏برند به این همه یکرنگی و اتحاد ما. 

 الهی! نگذار که روزهای بعد از این، عطر پاک رمضان را در یادها گم کند.

عیـــد رمضان آمد و ماه رمضان رفت .... صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت


 * پدرانه لب به سخن میگشاید و چون از دل برآید لاجرم بر دل نشیند *

رهبر دلسوز و شجاع امت اسلامی :

(( درباره‏ى اهل جمل، در قضیه‏ى جنگ جمل - كه یكى از آزمایشهاى بسیار دشوار امیرالمؤمنین بود - فرمود: «انّ هؤلاء قد تمالئوا على سخطة امارتى»؛ اینها جمع شدند، دست به یكى كردند براى اینكه نسبت به این حكومتى كه به امیرالمؤمنین رسیده است، خشم خود را آشكار كنند. «و سأصبر»؛ فرمود: من صبر خواهم كرد.اما تا كى؟ «ما لم‏اخف على جماعتكم»؛ آن وقتى كه ببینم حركت اینها دارد بین شما مسلمانها شكاف ایجاد میكند، اختلاف ایجاد میكند، برادران را در مقابل هم قرار میدهد، آن وقت وارد عمل خواهم شد و فتنه را علاج خواهم كرد؛ تا آن وقتى كه ممكن است، صبر میكنم و با نصیحت رفتار میكنم. یكى از خصوصیات امیرالمؤمنین در ممشاى سیاسى‏اش این بود كه با دشمنان خود و مخالفان خود با استدلال حرف میزد و استدلال میكرد. در نامه‏هائى كه حتّى به معاویه نوشته است - با اینكه دشمنى بین معاویه و امیرالمؤمنین شدید بود، در عین حال او نامه مینوشت، اهانت میكرد، حرفهاى خلاف میگفت - استدلال میكرد بر اینكه روش تو غلط است. با طلحه و زبیر كه آمدند با امیرالمؤمنین بیعت كردند - اینها به عنوانى كه میخواهیم عمره برویم، از مدینه خارج شدند، رفتند به طرف مكه. امیرالمؤمنین مراقب بود، از اول هم گفت كه اینها قصدشان عمره نیست. رفتند و كارهائى كردند؛ حالا تفاصیلش زیاد است - حضرت اینجور میفرماید: «لقد نقمتما یسیرا و ارجأتما كثیرا»؛ شما یك چیز كوچك را وسیله و مایه‏ى اختلاف قرار دادید، این همه نقاط مثبت را ندیده گرفتید؛ دم از دشمنى میزنید، دم از مخالفت میزنید. با اینها متواضعانه امیرالمؤمنین حرف میزند، توضیح میدهد؛ میگوید: من دنبال دشمن نمیگردم. این مدارا را دارد. اما آن وقتى كه این مدارا اثر نكند، آن وقت جاى قاطعیت علوى است؛ آن جائى است كه امیرالمؤمنین نشان میدهد كه با كسانى مثل خوارج، آنجور رفتار میكند كه خودش فرمود: «انا فقأت عین الفتنة»؛ چشم فتنه را من در آوردم. و كسى دیگر غیر از على نمیتوانست - به گفته‏ى خود آن بزرگوار در نهج‏البلاغه - این كار را بكند. یك مطلب این است كه از اول انقلاب تا امروز، در جریان انقلاب و جریان اصیل این مردم انشعابهائى به وجود آمده، تعارضهائى به وجود آمده است. بعضى از این تعارضها و انشعابها خسارت‏زا هم بوده است؛ بعضى هم نه، با هشیارى مردم، با آگاهى و مسئولیت‏پذیرى عناصر فعال در این جریانها، حل شده است؛ براى انقلاب و براى كشور بارى درست نكرده است.

این اختلاف نظرها و انشعابهائى كه پیدا میشود، همه یك جور نیست. بعضى انشعابها ناشى از اختلاف در مبانى و در عقاید است؛ بعضى از اینها بحث عقاید و معتقدات نیست؛ بحث منافع است، دعوا بر سر منافع است؛ بعضى از این اختلافها هیچكدام از اینها نیست؛ مسئله‏ى سلائق است، اختلاف دیدگاه و اختلاف سلیقه در اجراى اصول است؛ در چهارچوب اصول و مبانى، در روشها اختلاف به وجود مى‏آید؛ لذا اینها یك جور نیستند. خوب، از اول انقلاب در بین همین گروه‏هائى كه در دوران پیش از انقلاب و در حوادث سالهاى مبارزات، همه در كنار هم بودیم، اختلافهائى به وجود آمد. امام (رضوان اللَّه تعالى علیه) با همه‏ى این اختلافات یك جور برخورد نكرد. همین طور كه در روش امیرالمؤمنین عرض كردیم، روش امام (رضوان اللَّه علیه) هم همین جور بود؛ یعنى اول با مدارا، با نصیحت؛ لیكن آن وقتى كه اقتضاء كرد، برخورد كرد. یك گروه مربوط به دولت موقت بودند و مشكلات آنها بود، یك گروه آن كسانى بودند كه علیه لایحه‏ى قصاص آن حركت را انجام دادند، یك گروه حتّى كار را به ترور و درگیرى‏هاى خیابانى كشیدند؛ با هر كدام از اینها امام یك نحوى برخورد كرد. در سطوح بالاى حكومت هم بود؛ نخست‏وزیر بود، رئیس جمهور بود، حتّى بعدها در اواخر عمر امام (رضوان اللَّه علیه) در سطوح بالاتر از رئیس جمهور هم بود. امام با كسانى كه احساس كردند نمیشود با اینها بیش از آن مدارا كرد، برخورد كردند. همه هم سوابق انقلابى داشتند، سوابق مذهبى داشتند، خیلى‏شان هم در سطوح بالا بودند؛ لیكن خوب، اینجور شد دیگر؛ این انشعابها پیش آمد. بعضى واقعاً با امام درافتادند؛ بعضى نه، اختلاف نظرى هم بود، اما به درگیرى و دعوا و انشعاب و انشقاق نینجامید. بعضى با امام درافتادند و مداراى امام را ندیده گرفتند. امام به همین گروهك منافقین كه خواسته بودند بیایند با ایشان ملاقات كنند، پیغام دادند كه اگر شما به حق عمل كنید، من مى‏آیم سراغ شما؛ اگر دست از این كارهاى خلاف بردارید، خود من مى‏آیم سراغ شما. یعنى امام تا این حد با اینها مدارا كردند و حرف زدند. خوب، وقتى احساس خطر شد؛ بخصوص آن وقتى كه مسئله، مسئله‏ى رسوخ دادن مبانى غلط در كالبد نظام و انقلاب است، این دیگر مثل سمِ مهلك است. آن وقت امام رعایت نكردند، مدارا نكردند؛ برخورد كردند. این در مورد آن چیزهائى است كه در اختلافات بنیانى است. ع حالا همانهائى هم كه اختلاف بر سر منافع دارند، گاهى رنگ عقیدتى و مبنائى به آن میدهند. هر كدام از اینها باشد - یا آنهائى كه اختلاف در مبانى و عقاید است، یا آنهائى كه اختلاف بر سر منافع است - آنجائى كه به درگیرى با نظام و درگیرى با انقلاب و پشت كردن به مبانى انقلاب باشد، آن وقت حالت دشمن را پیدا میكنند.... ))


  به یاد دلیر مردان و شیر زنان عرصه ی دفاع و از خودگذشتگی   

در هفته دفاع مقدس، یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی میداریم و این هفته پُر افتخار را به شما مردم بخش ارم ،بویژه مردم شهید پرور شهر تنگ ارم تبریک عرض مینماییم.

 31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. دوران هشت ساله دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این رمز و بوم، به مثابه یکی از حساس ترین و بارزترین برهه های حیات راستین این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می درخشد. دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاوز همه جانبه دشمنان اسلام، در تاریخ افتخار آفرینی مبارزات حق طلبانه، یک ملت سترگ، فروزان خواهد بود. پایداری ایران اسلامی كه برخاسته از روح وحدت و ایمان بود، در سایه هدایت های رهبر انقلاب اسلامی،‌ حضرت امام خمینی (ره) شكل گرفت و باعث احیای یك مكتب سازنده و نهضت های آرمانگرا و ایدئولوژی جهانگیر شد. دفاع مقدس ما در زمینه های مختلف سیاسی، ‌نظامی، اجتماعی، فرهنگی و ... توانست معادلات جهانی معمول را بر هم زند و تحلیل های مادی دنیاپرستان را نقش بر آب سازد. این حادثه عظیم، بی شک در یاد ملت ایران خواهد ماند و غرور و سرافرازی و حماسه آفرینی را در نسل های بعد بر جای خواهد گذاشت.

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران 2887 روز به طول انجامید که طی آن هزار روز نبرد فعال صورت گرفت.

793 روز حمله از سوی رزمندگان اسلام بود .

207 روز حمله از سوی ارتش متجاوز عراق به خاک عزیزمان .

در طول جنگ شمار 381 هزار و 680 نفر از نیروهای دشمن کشته و یا زخمی شدند.

72 هزار نفر به اسارت نیروهای اسلام در آمدند.

در این هشت سال 371 فروند هواپیما و 82 فروند بالگرد دشمن منهدم شد.

 1700 دستگاه تانک و نفربر، 480 قبضه توپ و سه هزار و 363 دستگاه خودرو نظامی به غنیمت ایران در آمد .

 و پنج هزار و 758 دستگاه تانك و نفربر، 532 قبضه توپ و پنج هزار و 152 دستگاه خودرو نظامی دشمن منهدم گردید.

مقاومت رزمندگان اسلام سبب شد تا ذخایر ارزی عراق که در ابتدای جنگ، حدود سی میلیارد دلار بود، پس از شکست در عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر به صفر برسد و پس از پایان جنگ، این کشور بیش از هفتاد میلیارد دلار بدهی داشته باشد.شهیدان وظیفه ی خود را انجام دادند ، بعد از شهدا باید چه کنیم ؟

* زنده نگه داشتن یادوخاطره جوانان و مردان بی ادعایی که تمام ثروت خود را بر کفه اخلاص نهادند تا راه سعادت را برای همه آزاد مردان و طالبان ره عشق هموار سازند.

* ترویج فرهنگ عشق و ایثار و شهادت طلبی و ظلم ستیزی که از خصلتهای بارز شهدای گرانقدرمان بود در میان احاد جامعه خصوصاْ جوانان عزیز.

 * تکریم از خانوادهای معزز شهدا همانان که صبر در مقابلشان زانوی ادب بغل گرفت ُهمانان که حضرت زینب کبری ام المصائب را الگوی خود ساخته و با تقدیم میوه عمرشان خدا را خشنود ساختند.

 * حفظ ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس .

* سلام و هزاران سلام بر مردان و زنان شهید این مرز و بوم *

* درود بر رزمندگان همیشه سرافراز ایران اسلامی * رهبرم با جوانان کشورم اینگونه سخن می گوید و چقدر زیبا جوانان را با خوبی یاد می کند و وقتی هم که میخواهند تشویقشان کنند زیباتر سخن می گویند  و در آخر با دعا برای جوانان به جوانان ارزش و احترام بیشتری می نهند.

قسمتهایی از بیانات رهبر عزیزمون را براتون انتخاب کرده ام که در دیدار هزاران نفر از اعضای  بسیج دانشجویی دانشگاههای سراسر کشور در تاریخ ۳۱/۲/۸۶ ایراد فرمودند...

بسم الله الرحمن الرحیم

این جلسه بسیار عزیز و شما جوانانم عزیز یکی از شیرینترین نعمتهای خدا برای این بنده حقیر است.جمع دانشجویان بسیجی -نیروهای زنده-فعال - هوشمند و در حقیقت سربازان آماده بکار و کمر بسته ی اسلام و انقلاب-برای هر مسئولیتی-بلکه برای هر احدی از آحاد کشورکه به سرنوشت این کشور علاقه دارد-مایه سپاس و مایه مباهات است.

رهبر عزیزمان در جایی دیگر در همین جمع وقتی میخواهند توجه جوانان را به مسائل معنوی و اخلاقی جلب کنند و آنان را برای بهتر زیستن تشویق کنند اینطور میفرمایند:

(( یكى دیگر از نیازهاى عمده‏ى شما مسأله‏ى اخلاق و معنویت است. شماها جوانهاى خوبى هستید؛ این را بدون تعارف مى‏گویم؛ انصافاً جوانهاى بسیجى ما، جوانهاى خوبى هستند. اما خوبى مراتبى دارد. هیچ وقت در خوب بودن و خوب شدن حد نشناسید؛ مرتب در حال بالاتر رفتن باشید. سعیتان این باشد كه گناه نكنید. فرائض را با شوق و رغبت انجام بدهید. از یاد خدا غفلت نكنید. با قرآن انس پیدا كنید. در محیطهاى گوناگون كه با همدیگر هستید، سعى كنید به دیندارى و معنویتِ یكدیگر كمك كنید. اگر رفیقى در جایى پایى كج مى‏گذارد، او را برادرانه و مشفقانه باز بدارید. عزیزان من! از لحاظ اخلاق خودسازى كنید. انسان با تمرین، همه‏ى كارها را، همه‏ى خلقیات و خوى‏ها را مى‏تواند به خودش بدهد؛ بخصوص در فصل جوانى كه شما هستید. در فصل ما - فصل پیرى - محال نیست، اما خیلى سخت است. در فصل شما نه، خیلى آسان است. اگر بى‏نظمید و بخواهید به خودتان نظم بدهید، آسان است. اگر بخیلید و بخواهید به خودتان سخاوت بدهید، آسان است. اگر بداخلاق و اخم‏رو و ترش‏رو و بهانه‏گیرید و بخواهید به خودتان خوش‏اخلاقى بدهید، آسان است... ادامه ی فرمایشات مقام معظم رهبری در صفحه بعد اگر غیبت‏كننده و ایرادگیرنده‏ى از این و آنید و بخواهید خودتان را نگه دارید، آسان است. با تمرین! با تمرین حقیقتاً مى‏توانید به سمت تعالى حركت كنید؛ به این احتیاج دارید. این جوانهایى كه اول وارد دانشگاه مى‏شوند، غالباً دلهاى پاكى دارند و دلشان هم مى‏خواهد كه یك كانون معنویتى پیدا كنند و به او بپیوندند؛ بسیج مورد نظر آنهاست و از بسیج توقع دارند. شما به یك معنا، شبیه ما طلبه‏ها هستید: مردم از طلبه‏ها انتظار بیشترى دارند؛ از بسیج هم انتظار بیشترى دارند. پس اخلاق و معنویت هم از نیازهاى عمده‏ى شماست! درسهاى اخلاقى را در بین خودتان رائج كنید. از اساتید اخلاق و موعظه‏گرها استفاده كنید. البته مواظب باشید در دام عنكبوتهاى دنیادار و دكاندار گرفتار نشوید؛ این روزها از این چیزها هم زیاد است: دكاندارهایى كه به اسم معنویت، ادعا مى‏كنند كه امام دیدیم و ...! هیچ واقعیتى هم ندارد. حواستان باشد كه اسیر آنها نشوید. ))

رهبر م در دعایش هم برای جوانان ارزش قائل هستند و اینگونه میفرمایند:

(( خوب، ما حرف كه با شما بیشتر از اینها داریم، شما هم حرف با ما خیلى دارید؛ اما چه كنیم كه متأسفانه وقتها كم است و باید شما را به خدا بسپاریم.

پروردگارا! این دلهاى جوان را با نور معرفت و لطف خود نورانى كن.

پروردگارا! ما را هم به بركت لطافت و نورانیت این جوانهـا نورانیت بده.

 پروردگارا! ما را در میدان جهادِ دشوار فى سبیل‏اللَّه روز به روز موفق‏تر بگردان؛ عزم ما و نیت ما را مقاوم و پایدار بگردان. پروردگارا! دشمنان ملت ایران و دشمنان انقلاب اسلامى را نابود كن؛ ملت ایران را به آرزوهاى بزرگ خود برسان؛ ارواح طیبه‏ى امام عزیز و عظیم‏الشأن ما و شهداى گرانقدر ما را با ارواح ائمه‏ى هدى‏ (علیهم‏السّلام) و شهداى صدر اسلام محشور بفرما؛ قلب مقدس ولى‏عصر (ارواحنافداه) را از ما راضى و خشنود كن. ))

  ما هم دعا میکنیـم :

خداوندا به لحظه لحظه های نماز جوانـان این منطقه ی شهید پرور (پسران و دختران)، آن لحظه هایی که با دل پاک تو را می خوانند ، رهبر ایران اسلامی ،رهبر جهان اسلام حضرت امام خامنه ای ، این مرد همیشه دوستدار جوانان و مدیر متفکر و مدبر و شجاع را در پناه خودت محفوظ و منصور بدار...

آمین یا رب العالمینآنها برادران و خواهران دینی من و شمایند...

فقط لحظه ای جایمان را با فلسطینـی هاعراقـی هاافغانستانیـها عوض کنیم ... و همان لحظه به درون خود مراجعه کنیم و فکر کنیم...

راستی وظیفه ام بعنوان یک مسلمـان و یک انســـان چیست ؟؟؟؟؟

بر اساس گزارش سازمان ملل در حملات وحشیانه ی رژیم غاصب اسرائیل به غزه و در گورهای دسته جمعی این رژیم به اصطلاح مدافع حقوق بشر امریکایی،۵۰ درصد کشته شده ها زنان و کودکان هستند و ۳۰ درصد آنها فقط کودکان هستند!!!!!!!!!!!!!!

حقوق بشر امریکایی ... انگلیسی...فرانسوی و اسرائیلی ... حقوق بشر غربی  هر ثانیه ... هر دقیقه...هر روز قربانی میخواهد ... برای دوام این حقوق بشر ( تأمین منافع غرب) خیلی باید خون بدهند ... فرقی نمی کند در چه سنی باشید ... کودک -نوجوان- جوان ... زن یا مرد...!!!

من انسان هستم ...من مسلمان هستم... و باور دارم که محمد (ص) پیامبر و فرستاده خداوند است برای ارشاد و نجات بشریت ... و من میدانم که پیامبرم فرمود : (( کسی که فریاد یاری طلبی مسلمانی را بشنود و پاسخش ندهد،مسلمان نیست.))

و با خودم فکر می کنم ... اکنون وظیفه ام چیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


شعری از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای :

سر خوش ز سبوی غم پنهانی خویشم ..... چون زلف تو سر گرم پریشانی خویشم

در بزم وصال تو ، نگریم ز کم و بیش .....چون آینه خو کرده ی حیرانی خویشم

یک چند پشیمان شدم از رندی و مستی ..... عمری است پشیمان ز پشیمانی خویشم

لب باز نکردم به خروشی و فغان  ..... من محرم راز دل طوفانی خویشم

از شوق شکرخند لبش جان بسپردم ..... شرمنده جانان ز گران جانی خویشم

هر چند " امین " بسته دنیا نیم اما .....  دلبسته یاران خراسانی خویشمبا شهدا ... !!!!!!!!

یادمان رفت چرا؟

یادمـان رفت چرا پیک سحر ای مردم؟

جــرس قــافله و شـور سـفر ای مـردم

 یادمـان رفت چــرا مــردتـرین آدمــها؟

 دشت های عطش و خون و خطر ای مردم

چه کسی گفت که آیین شقایق مرگ است؟

 و به نـابودی ما بـست کــمر ای مــردم

چه کسی گفت شقایق به فنا محکوم است؟

مگر از عشـق نداریم خــبر ای مـردم؟

 هر که از آینه ها دل بکند گمراه است!

یادمان رفت مگر روز خطر ای مردم؟

 فرصتی هست ! بیا باز کسی می گوید:

 بـاید از قـومِ هـوس کرد گـذر ای مـردم.

* ارواح طیبه ی شهدا و امام شهیدان صلوات *یا صاحب الزمان

همین است ابتدای سبز اوقاتی که می گویند

 و سرشار از گل است آن ارتفاعاتی که می گویند

 اشارات زلالی از طلوع تازه نرگس

 پیاپی می وزد از سمت میقاتی که می گویند

 زمین در جست و جو هرچند بی تابانه می چرخد

 ولی پیداست دیگر ایستاده با تمام خویش

 کنار خیمه سبز ملاقاتی که می گویند

کنار جمعه موعود، گل های ظهور او

یکایک می دمد طبق روایاتی که می گویند

کنون از انتهای دشت های شرق می آید

 صدای آخرین بند مناجاتی که می گویند

 و خاک، این خاک شاعر، آسمانی می شود کم کم

در استقبال آن عاشق ترین ذاتی که می گویند

و فردا بی گمان این سمت عالم روی خواهد داد

سرانجام عجیب اتفاقاتی که می گویند

** بر قامت دلربای مهدی صلـــــــوات **


Google

www.zibaweb.com">
در كل اینترنت ،گوگل
درزیبا وب

همگام با ولایت